پشتیبانی تهویه آماج 

سانتریفیوژ فولی تسمه فشار بالا

موجود
تماس بگیرید
مشخصات فنی - سانتریفیوژ فولی تسمه فشار بالا
🔋توان
💡هوادهی
☢️قطر پروانه 8 سانتی متر
🔅دور موتور
✴️جنس بدنه پلاستیکی
💡جنس پروانه پلاستیکی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

سانتریفیوژ فولی تسمه فشار بالا⭐️پایین ترین قیمت سانتریفیوژ فولی تسمه فشار بالا

در نوع فولی تسمه پره با الکتروموتور تماس مستقیم نداشته در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که هوای گرم باید توسط فن جابجا و یکنواخت شود و دمای هوا بیش از 40 درجه سانتیگراد باشد به دلیل انتقال حرارت از پروانه به شفت موتور و در نهایت بالا رفت آن دمای رتور عمر مفید موتور کاهش می یابد.برای اطلاع از قیمت هواکش سانتریفیوژ میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بلور فشار قوی(ساخت شرکت هوای پاک آماج)

بلور فشار قوی که در سایزهای ۳۰۰MMتا۱۰۰۰MM و با ظرفیت تامین فشاربالا از۱۵۰۰paتا۱۲۵۰۰paتولید می شوند،از جمله فن هایی هستند که در صنایع پتروشیمی ،کارخانه جات قند،خط تولیدآسفالت  سیمان و راه اندازی کوره های صنعتی گاربردزیادی دارند .از قابلیت های این محصول می توان یه تامین فشاربالا در دهانه ورودی و خروجی ،هوارسانی تخت فشار،هوادهی درمسیر طولانی توسط لوله یا کانال اشاره کرد.

دم های فشار قوی (ساخت شرکت هوای پاک آماج)با بدنه های ضخیم جوشی ورق ck45، فولاد ضد سایش و استیل ۳۱۰، متناسب با شرایط محیطی طراحی و تولید می شود؛ این محصول با مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت به صورت مستقیم و غیر مستقیم با مرغوب ترین قطعات در اختیار بخش صنعت کشور قرار می گیرد.

موارد استفاده بلور فشار قوی

موارد استفاده:با توجه به توان دهش بالا ، ایجاد فشار مناسب و مقاومت در برابر حرارت بهترین گزینه برای کوره های صنعتی، مشعل ها،کارخانجات قند و سیمان، پخت آسفالت، ذوب آهن، شیشه گری و…. دم های فشار قوی می باشد.

این نوع هواکش ها با ظرفیت ۵۰۰ الی ۱۰۰۰۰ متر مکعب بر ساعت و فشار استاتیک ۵ الی ۳۰۰۰۰۰ پاسکال تولید می گردند.

سایر محصولات این دسته بندی