پشتیبانی تهویه آماج 

بلور هود سانتريفيوژ فوروارد قاب پلاستيکی

BEF-14-7V2SP
موجود
بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی مدل BEF-14-7V2SP جهت تخلیه هوای هود های خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از پر فروش ترین هواکش های سانتریفیوژ موجود در بازار میباشد.این هواکش از لرزش پایین و ظرفیت هوادهی بالایی برخوردار است و با درجه حفاظت فن IP54 تولید میشود
تماس بگیرید
مشخصات فنی - بلور هود سانتريفيوژ فوروارد قاب پلاستيکی
🔋توان 125
💡هوادهی 550
☢️قطر پروانه 8 سانتی متر
🔅دور موتور 2200
✴️جنس بدنه پلاستیکی
💡جنس پروانه پلاستیکی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

بلور هود سانتريفيوژ فوروارد با قاب پلاستیکی مدل BEF-14-7V2SP

بلوئر هود 14سانت قاب فلزی دمنده BEF-14-7V2SP؛ در دو تیپ صنعتی و خانگی تولید شده است. کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی و خانگی سبب شده که این بلوور یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین بلوئر های بازار باشد.

بلوئر هود از دسته سانتريفويژهاي فوروارد در  سایزها و مدل های متفاوت و قابل استفاده در انواع هود، دم باد و فضاهاي خاص و با ظرفيت هوادهي و راندمان بالایی است. بلوور یا بلوئر دستگاهی دمنده است که برای انتقال گاز و هوا از طریق استفاده می شود.

دمنده ها در مدل های تک مرحله ای و چند مرحله تولید می شوند. بلوئرها بر اساس ساختمان طراحی و عملکرد به چند دسته اصلی تقسیم می شوند: بلوئر تک مرحله ساید چنل، فن ها، اسکرو بلوئر، روتس بلوئر و مپ وکیوم و بلوئر روتس (Roots) و چنگکی (Claw).

بلوئر هود فلزی دمنده  حلزونی از جنس فلز دارد؛ (حلزونی از جنس  پلاستیک فشرده ساخته شده) و همچنین پروانه از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم است.

قدرت مکشی بسیار زیاد
عمر طولانی
توان و بازدهی بالا
استحکام فوق العاده و …
ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است.

 قابلیت های بلوئر هود 14سانت قاب فلزی دمنده BEF-14-7V2SP  

این محصول از کلاس موتور B نوع 2 قطب بهره می‌برد؛ به همین دلیل دارای عمری طولانی و توان کاری بالا است.

این بلوئر ها دارای تیغ های کوچک زیادی هستند که حالت منحنی در جهت چرخش دارند. این نوع فن ها بیشترین قدرت را در هوای آزاد می گیرد، اما به دلیل سرعت حرکت، مقاومت نیز افزوده شده و بنابراین برای عملکرد بهتر به یک مکان اسکرول نیاز می شود. معمولا هوا به صورت مماسی، از طریق یک فضای مستطیل یا دایره ای شکل تخلیه می شود. فن هایی که در جعبه های ایمنی استفاده می شوند از این نوع فن ها بزرگتر هستند.

هواکش سانتریفیوژ فوروارد اغلب در فشارهای نسبتا بالا و بی سرو صدا، در سیستم های مجزا استفاده می شوند. انتخاب این نوع دستگاه ها بسیار اهمیت دارد و در وهله اول باید مشخص کنید که این بلوئر را برای چه مکانی می خواهید؟ باید در محاسبه و انتخاب یک فن سانتریفیوژ دقت زیادی داشته باشید.

 مقاومت بلوئر هود دمنده با درجه حفاظتی IP54 تولید می‌گردد
درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IP54 ) و فشاری معادل سه نیوتن بر متر مربع (تست شده در مدت زمان 8 دقیقه بیش از زمان گفته شده بر اساس استاندارد های جهانی )مقاومت خوبی دارد.

مهم ترین ویژگی این محصول هوادهی بالای آن و استحکام ساختاری آن است؛ جنس به کار رفته در محصول سبب می‌شود؛ در هر محیطی کارآمد و به دور از نقص و مشکل عمل نماید.

سایر محصولات این دسته بندی