پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش سانتریفیوژ 20سانت یکطرفه فوروارد دمنده BEF2010A4S

BEF-20-10A4S
موجود
فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-20-10A4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.
تماس بگیرید
مشخصات فنی - هواکش سانتریفیوژ 20سانت یکطرفه فوروارد دمنده BEF2010A4S
🔋توان W 175
💡هوادهی 940
☢️قطر پروانه 20 سانتی متر
🔅دور موتور 1220
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-20-10A4S/BEF-20-10A4S

فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-20-10A4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.

سانتریفیوژ ها به عنوان زیر دسته‌ای ازهواکش‌های صنعتی شناخته می‌شوند که در سیستم‌های تهویه هوا مطبوع، تبرید، سیستم‌های مدیریت دود، هودهای آزمایشگاهی، سیستم گردش هوا فضاهای صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرند.

فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده تماماُ از جنس فلز ساخته شده است؛ (بدنه و پروانه  از آهن گالوانیزه  ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده) که در برابر هر گونه خوردگی مقاوم است.

-قدرت مکشی بسیار زیاد
-عمر طولانی سانتریفیوژها
-توان و بازدهی بالا
-استحکام فوق العاده و …
ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است.

این سانتریفیوژ با توجه به کد ساخت در 9 سری طراحی و تولید گشته که دارای اندازه‌‌ ها و کلاس کاری‌های متفاوت است. 3 سری تولیدی فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده به صورت سه فاز با ولتاژ کاری 380V است که با اتصال به اینورتر یه شما عزیزان این امکان را می دهد که تنظیماتی از قبیل  کنترل دور ، فرکنس کاری ، زمان راه اندازی خودکار، تنظیم سرعت و … را بدهد (به نوع اینورتر شما بستگی دارد)

این محصول از کلاس موتور B نوع 4، 6 قطب بهره می‌برد؛ به همین دلیل دارای عمری طولانی و توان کاری بالا است.

کاربرد‌های فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-20-10A4S

این سانتریفیوژ در فضاهای صنعتی و تجاری همچون رستوران‌ها، هتل‌ها، باشگاه‌ها، کافه‌ها، کارگاه‌ها، موتورخانه‌ها، انبار‌های صنعتی، آشپزخانه‌ها، انواع سیستم‌های تخلیه، حمل و نقل، سرمایش و کولدینگ، خشک سازی و حذف رطوبت ، پاک سازی هوا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب صحیح سانتریفوژها از اهمیت زیادی در طول عمر و کارایی سانتریفوژ دارد. پس حتما از یک متخصص برای نصب و راه اندازی سانتریفیوژ کمک بگیرید.

ویژگی های فن سانتریفیوژ  یک طرفه فوروارد دمنده BEF-20-10A4S

-اندازه قاب دهانه ورودی 30*23 سانتی‌متر
-دور موتور این هواکش 1220 rpm یا دور بر دقیقه است.
-قدرت موتور 175 وات
-ظرفیت تخلیه این هواکش 940 متر مکعب بر ساعت
-میزان جریان هواکش 0.85 آمپر
-وزن هواکش 8.5 کیلوگرم است.
 

 

سایر محصولات این دسته بندی