پشتیبانی تهویه آماج 

فن سانتریفیوژ 30سانت یکطرفه فوروارد دمنده BEF3010G4T

BEF-30-10G4T
موجود
فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-30-10Z4T در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بی‌شمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.
تماس بگیرید
مشخصات فنی - فن سانتریفیوژ 30سانت یکطرفه فوروارد دمنده BEF3010G4T
🔋توان W 840
💡هوادهی 2450
☢️قطر پروانه 8 سانتی متر
🔅دور موتور 1360
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق سه فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-30-10Z4T

هواکش سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-30-10Z4T در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بی‌شمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.

سانتریفیوژ ها به عنوان زیر دسته‌ای از هواکش‌ صنعتی شناخته می‌شوند که در سیستم‌های تهویه هوا مطبوع، تبرید، سیستم‌های مدیریت دود، هودهای آزمایشگاهی، سیستم گردش هوا فضاهای صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرند.

فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده تماماُ از جنس فلز ساخته شده است؛ (بدنه و پروانه  از آهن گالوانیزه  ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده) که در برابر هر گونه خوردگی مقاوم است.

-قدرت مکشی بسیار زیاد
-عمر طولانی سانتریفیوژها
-توان و بازدهی بالا
-استحکام فوق العاده و …

ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است. BEF-30-10Z4T به صورت سه فاز عرضه میگردد.

کاربرد‌های فن سانتریفیوژ یک طرفه فوروارد دمنده BEF-30-10Z4T

این سانتریفیوژ در فضاهای صنعتی و تجاری همچون رستوران‌ها، هتل‌ها، باشگاه‌ها، کافه‌ها، کارگاه‌ها، موتورخانه‌ها، انبار‌های صنعتی، آشپزخانه‌ها، انواع سیستم‌های تخلیه، حمل و نقل، سرمایش و کولدینگ، خشک سازی و حذف رطوبت ، پاک سازی هوا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب صحیح سانتریفوژها از اهمیت زیادی در طول عمر و کارایی سانتریفوژ دارد. پس حتما از یک متخصص برای نصب و راه اندازی سانتریفیوژ کمک بگیرید.

ویژگی های فن سانتریفیوژ  یک طرفه فوروارد دمنده BEF-30-10Z4T

-اندازه قاب دهانه ورودی 44*25 سانتی‌متر
-دور موتور این هواکش 1360 rpm یا دور بر دقیقه است.
-قدرت موتور 840 وات
-ظرفیت تخلیه این هواکش 2450 متر مکعب بر ساعت
-میزان جریان هواکش 1.55 آمپر
-وزن هواکش 20 کیلوگرم است.
 

سایر محصولات این دسته بندی