پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش سانتریفیوژ 20سانت دوطرفه فوروارد دمنده BEF20E4S

BEF-20-20A4S
موجود
هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEF-20-20E4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.
4,750,000تومان 4,750,000
مشخصات فنی - هواکش سانتریفیوژ 20سانت دوطرفه فوروارد دمنده BEF20E4S
🔋توان
💡هوادهی 1600
☢️قطر پروانه 20 سانتی متر
🔅دور موتور 1350
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEF-20-20E4S/BEF-20-20E4S

هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEF-20-20E4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.

فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده تماماُ از جنس فلز ساخته شده است؛ (بدنه و پروانه  از آهن گالوانیزه  ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده) که در برابر هر گونه خوردگی مقاوم است.برای اطلاع از قیمت هواکش سانتریفیوژ با کارشناسان فروش شرکت تهویه پاک آماج تماس بگیرید.

ویژگی های هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEF-20-20E4S/BEF-20-20E4S

-قدرت مکشی بسیار زیاد
-عمر طولانی سانتریفیوژها
-توان و بازدهی بالا
-استحکام فوق العاده و …
ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است.

این سانتریفیوژ با توجه به کد ساخت در 14 سری طراحی و تولید گشته که دارای اندازه‌‌ ها و کلاس کاری‌های متفاوت است. 6 سری تولیدی فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده به صورت سه فاز با ولتاژ کاری 380V است که با اتصال به اینورتر یه شما عزیزان این امکان را می دهد که تنظیماتی از قبیل  کنترل دور ، فرکنس کاری ، زمان راه اندازی خودکار، تنظیم سرعت و … را داشته باشید. (به نوع اینورتر شما بستگی دارد).

این محصول از کلاس موتور B نوع 4، 6 قطب و یا 8 قطب بهره می‌برد؛ به همین دلیل دارای عمری طولانی و توان کاری بالا است.

کاربردهای فن سانتریفیوژ 20 سانت دوطرفه فوروارد دمنده BEF-20-20E4S

این سانتریفیوژ در فضاهای صنعتی و تجاری همچون رستوران ها، هتل ها، باشگاه‌ها، کافه‌ها، کارگاه‌ها، موتورخانه‌ها، انبار‌های صنعتی، آشپزخانه ها، انواع سیستم های تخلیه، حمل و نقل، سرمایش و کولدینگ، خشک سازی و حذف رطوبت ، پاک سازی هوا و … مورد استفاده قرار میگیرد. نصب صحیح سانتریفیوژها از اهمیت زیادی در طول عمر و کارایی سانتریفوژ دارد. پس حتما از یک متخصص برای نصب و راه اندازی سانتریفیوژ کمک بگیرید.

 

سایر محصولات این دسته بندی