پشتیبانی تهویه آماج 

موتور پروانه رادیال 22سانت طرح آلمان دمنده BEB22V2S

BEB-22-4V2S
موجود
موتور پروانه رادیال 19سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S موتور پروانه رادیال 19سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S؛ هواکش صنعتی میتواند هوای آلوده را از محیط خارج کند و هم هوای سالم و تمیز را به داخل هدایت نماید تا برای کارکنان، گیاهان یا حیوانات و … در محیط فضای سالمی را فراهم سازد.
950,000تومان 950,000
مشخصات فنی - موتور پروانه رادیال 22سانت طرح آلمان دمنده BEB22V2S
🔋توان 60
💡هوادهی 650
☢️قطر پروانه 22 سانتی متر
🔅دور موتور 2400
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه اگزاست فن

موتور پروانه رادیال 22 سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S

موتور پروانه رادیال 19سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S موتور پروانه رادیال 19سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S؛ هواکش صنعتی میتواند هوای آلوده را از محیط خارج کند و هم هوای سالم و تمیز را به داخل هدایت نماید تا برای کارکنان، گیاهان یا حیوانات و … در محیط فضای سالمی را فراهم سازد.

هواکش دارای انواع مختلفی اعم از هواکش های سانتریفیوژ کوچک (سبک)، هواکش سانتریفیوژ نیمه صنعتی و هواکش سانتریفیوژ بزرگ صنعتی است. سانتریفن های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می کنند و به عنوان یک قانون کلی این نوع فن در سیستم های کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارد.

هواکش های صنعتی در هر نوعی کمک می کنند جریان هوای ثابت و یکنواخت شود و حتی می توانند گازها یا آلودگی های صنعتی را که به واسطه سایر فرآیندهای صنعتی تولید شده اند پاک‌سازی کنند و هوای اطراف تان را مطبوع نمایند. هواکش سانتریفیوژ پر کاربردترین سیستم تهویه در مکان های عمومی مانند: ادارات، بیمارستان ها و … می باشد.

با توجه به نوع پروانه به نام‌های فوروارد، بکوارد، رادیال و فشار قوی نام گذاری شده اند که سانتریفوژ فوروارد با توجه به ساختار پروانه بیشتر در مناطق مسکونی و همچنین جهت دمیدن هوای تازه، سانتریفوژ بکوارد بدون محدودیت در دور پروانه در مناطق صنعتی و در بیمارستان ها با رعایت سرعت خروجی استفاده می‌گردند. سانتریفوژ رادیال جهت جابجایی و انتقال مواد و ذرات و سانتریفوژ فشار قوی جهت دمیدن یا انتقال هوا در کارخانجات سیمان، سیم و کابل … و استفاده می‌شوند.

کاربرد موتور پروانه رادیال 22 سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S

موتور پروانه رادیال 22 سانت بکوارد دمنده؛ یک فن سانتریفیوژ با پروانه رادیال است. که از موتور با کلاس کاری B از نوع 2 قطب بهر میگیرد. این فن ها اغلب برای فشارهای بالا و حجم هوای نسبتا کوچک استفاده می شود و می توانند در سرعت های بالا بچرخند و فشار استاتیک بالایی را تولید کنند. از دمنده هایی با پروانه رادیال می توان در انتقال پنوماتیک، هوادهی مایعات، سیستم های شناور سازی هوا و پروسه های صنعتی مرتبط با دمای بالا استفاده شود. حداکثر بازده این فن ها در حدود 60 درصد است.

هواکش‌های صنعتی برای تغییر و بهینه سازی هوای محیط‌های صنعتی استفاده می‌کنند. استفاده از دستگاه‌های مختلف، وجود آلودگی‌های مختلف در محیط، تعداد کارکنان و فضای کم از جمله دلایلی است که نیاز به نصب هواکش در محیط کار را الزامی می‌کند.

موتور پروانه رادیال بسیار بادوام و محکم است و این ساختار برای هواکش موجب طولانی شدن عمر دستگاه می شود هواکش ها در واقع ماشینی هستند کار آن جابجایی جریان هوا یا گازهای نامطبوع در محیط های مختلف هستند. سيستم هاي هواکش براساس دريافت و دفع آلاينده ها در محيط كار در انواع مختلف و با توان های متفاوتی طراحي و تولید مي شوند.

ویژگی موتور پروانه رادیال 22 سانت طرح آلمان دمنده BEB-22-4V2S

دور موتور این هواکش 2400 rpm یا دور بر دقیقه است.
قدرت موتور 60 وات
ظرفیت تخلیه این هواکش 650 متر مکعب بر ساعت
میزان جریان هواکش 0.3 آمپر
وزن هواکش 1.9 کیلوگرم است.

 این محصول با درجه حفاظتی IP54 تولید می‌گردد

درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IP54 ) و فشاری معادل سه نیوتن بر متر مربع (تست شده در مدت زمان 8 دقیقه بیش از زمان گفته شده بر اساس استاندارد های جهانی )مقاومت خوبی دارد.

مهم ترین ویژگی این محصول هوادهی بالای آن و استحکام ساختاری آن است؛ جنس به کار رفته در محصول سبب می‌شود؛ در هر محیطی کارآمد و به دور از نقص و مشکل عمل نماید.

شرکت دمنده یکی از تولید کنندگان با سابقه و با کیفیت فن در ایران است. شرکت دمنده تنوع محصولات زیادی در بخش های خانگی، صنعتی و تاسیساتی دارد که همین امر باعث پیشتاز بودن این شرکت در بخش صنعت تهویه ایران شده است.

سایر محصولات این دسته بندی