پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش سانتریفیوژ 30سانت یکطرفه بکوارد دمنده BEB30A6S

BEB-30-10A6S
موجود
هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEB-30-10A6S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.
4,850,000تومان 4,850,000
مشخصات فنی - هواکش سانتریفیوژ 30سانت یکطرفه بکوارد دمنده BEB30A6S
🔋توان
💡هوادهی
☢️قطر پروانه 30 سانتی متر
🔅دور موتور
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق سه فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

هواکش سانتریفیوژ 30 سانت یک طرفه بکوارد دمنده BEB-30-10A6S

هواکش سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده BEB-30-10A6Sدر تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بیشمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این سانتریفیوژ یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین سانتریفیوژهای بازار باشد.

سانتریفیوژ ها به عنوان زیر دسته‌ای از هواکش‌های صنعتی شناخته می‌شوند که در سیستم‌های تهویه هوا مطبوع، تبرید، سیستم‌های مدیریت دود، سیستم فشار مثبت راه پله‌ها، فضاهای صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرند.(نوع دو طرفه فوروارد)

فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده تماماُ از جنس فلز ساخته شده است؛ (بدنه و پروانه  از آهن گالوانیزه  ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده) که در برابر هر گونه خوردگی مقاوم است.برای اطلاع از قیمت هواکش سانتریفیوژ با کارشناسان فروش شرکت تهویه پاک آماج تماس بگیرید.

ویژگی های هواکش سانتریفیوژ 30 سانت یک طرفه بکوارد دمنده BEB-30-10A6S

قدرت مکشی بسیار زیاد
عمر طولانی سانتریفیوژها
توان و بازدهی بالا
استحکام فوق العاده و …
ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است.

BEF-30-30R6T به صورت سه فاز عرضه میگردد.
این سانتریفیوژ با توجه به کد ساخت در 14 سری طراحی و تولید گشته که دارای اندازه‌‌ ها و کلاس کاری‌های متفاوت است. 6 سری تولیدی فن سانتریفیوژ دوطرفه فوروارد دمنده به صورت سه فاز با ولتاژ کاری 380V است که با اتصال به اینورتر یه شما عزیزان این امکان را می دهد که تنظیماتی از قبیل  کنترل دور ، فرکنس کاری ، زمان راه اندازی خودکار، تنظیم سرعت و … را بدهد (به نوع اینورتر شما بستگی دارد)

این محصول از کلاس موتور B نوع 4، 6 قطب و یا 8 قطب بهره می‌برد؛ به همین دلیل دارای عمری طولانی و توان کاری بالا است.

فن فوورارد با ورودی دوطرفه دمنده تک فاز سری BEF

دوطرفه فوروارد دمنده تصویر از کانال
فن سانتریفیوژ دو طرفه فوروارد دمنده با درجه حفاظتی IP54 تولید می‌گردد
درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IP54 ) و فشاری معادل سه نیوتن بر متر مربع (تست شده در مدت زمان 8 دقیقه بیش از زمان گفته شده بر اساس استاندارد های جهانی )مقاومت خوبی دارد.

مهم ترین ویژگی این محصول هوادهی بالای آن و استحکام ساختاری آن است؛ جنس به کار رفته در محصول سبب می‌شود؛ در هر محیطی کارآمد و به دور از نقص و مشکل عمل نماید.

کاربرد‌های فن سانتریفیوژ دو طرفه فوروارد دمنده BEF-30-30R6T

این سانتریفیوژ در فضاهای صنعتی و تجاری همچون رستوران‌ها، هتل‌ها، باشگاه‌ها، کافه‌ها، کارگاه‌ها، موتورخانه‌ها، انبار‌های صنعتی، آشپزخانه‌ها، انواع سیستم‌های تخلیه، حمل و نقل، سرمایش و کولدینگ، خشک سازی و حذف رطوبت ، پاک سازی هوا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب صحیح سانتریفوژها از اهمیت زیادی در طول عمر و کارایی سانتریفوژ دارد. پس حتما از یک متخصص برای نصب و راه اندازی سانتریفیوژ کمک بگیرید.

 مشخصات فن سانتریفیوژ 30 سانت یک طرفه بکوارد دمنده BEB-30-10A6S

اندازه قاب دهانه ورودی 44*25 سانتی‌متر
دور موتور این هواکش 950 rpm یا دور بر دقیقه است.
قدرت موتور 100 وات
ظرفیت تخلیه این هواکش 840 متر مکعب بر ساعت
میزان جریان هواکش 0.46 آمپر
وزن هواکش 14.5 کیلوگرم است.

سایر محصولات این دسته بندی