پشتیبانی تهویه آماج 

بلوور دور بالا هودی فلزی

فوروارد
موجود
1,720,000تومان 0
مشخصات فنی - بلوور دور بالا هودی فلزی
🔋توان 125 وات
💡هوادهی 550متر مکعب در ساعت
☢️قطر پروانه 12 سانتی متر
🔅دور موتور 2200 دور در دقیقه
✴️جنس بدنه گالوانیزه
💡جنس پروانه پلاستیکی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

بلوور هود فلزی BEF

یکی از محصولات شرکت دمنده بلوور هود فلزی BEF فوروارد است. این مدل از فن های سانتریفیوژ قابلیت جا به جایی حجم زیاد هوا از داخل لوله یا کانال را دارا می‌باشند. این فن سانتریفیوژ جهت استفاده در انواع و اقسام دم باد، هود و مکان های خاص با ظرفیت هوادهی بالا استفاده می‌شود. همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است، برای انتقال و جا به جایی هوا و گاز یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. الکتروموتور این بلوئر فن ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده که از طول عمر و کارایی بالایی برخوردار هستند.

پروانه بلوئر هود فلزی BEF

پروانه هود فلزی BEF از جنس پلی پروپیلن الیاف دار می‌باشد که این امر باعث شده است که پروانه ها قابلیت جا به جایی حجم زیادی از هوا را داشته باشند. این محصول دارای درجه حفاظت IP54 می‌باشد به این منظور که از فن در برابر نفوذ رطوبت و ذرات ریز محافظت می‌کند.
ویژگی بلو‌ور هود فلزی BEF

این بلو‌ئر چند ویژگی مهم دارد که از جمله آنها می توان به توان و بازدهی بالا، قدرت مکش بسیار زیاد، دوام بالا و مستحکم بودن آن اشاره کرد. این بلو‌ئر ها مجهز به تیغه های کوچکی هستند که به صورت منحنی در جهت چرخش دارند. این محصول بالاترین قدرت را در هوای آزاد دارد.

بلو‌ئر فن یکطرفه فوروارد معمولا برای فضاهایی با فشار نسبی بالا و کم صدا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بلو‌ئر هود فلزی BEF در هر شرایط محیطی بدون هیچگونه نقص و مشکلی کار می‌کند

سایر محصولات این دسته بندی