پشتیبانی تهویه آماج 

فن دمنده ماینر 4 سرعته

دمنده
موجود
فن حلزونی ژن با برق 220 ولت (تکفاز) راه اندازی می‌شود. دور موتور این محصول 4 سرعته است و بالاترین دور آن 1600 دور در دقیقه می‌باشد. قدرت هوادهی این فن حلزونی 900 متر مکعب بر ساعت است.
1,000,000تومان 0
مشخصات فنی - فن دمنده ماینر 4 سرعته
🔋توان 100 وات
💡هوادهی 500متر مکعب در ساعت
☢️قطر پروانه 12 سانتی متر
🔅دور موتور 1400 دور در دقیقه
✴️جنس بدنه پلاستیکی
💡جنس پروانه پلاستیکی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش سانتریفیوژ

بلوور فن حلزونی چهار سرعته برند ژن مدل GEN-M1S4

بلوور فن حلزونی هود ژن ساخت کشور عزیزمان ایران است. این محصول با قدرت و کیفیت بسیار بالا طراحی و به بازار عرضه می‌شود. این فن توروبو هود 4 سرعته و بصورت دو طرفه می‌باشد. نحوه کار این فن حلزونی به صورت سانتریفیوژ است.
مشخصات فنی فن حلزونی ژن

یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های امروز کسانی که به دنبال فن حلزونی ماینر قوی هستند، فن سانتریفیوژی هست که با آن بتوانند عملیات خنک کردن، انتقال هوای محیط، دائم کار بودن فن و تا حد امکان سایلنت کردن سیستم کاری را در کنار هم داشته باشند.

تمامی این ویژگی‌ها را می‌توان در جت فن حلزونی شرکت ژن پیدا کرد. از آنجاییکه کیفیت قطعات موتور و متریال این محصول بسیار بالا است اصطلاحا به آن فن حلزونی ژن صادرتی نیز اطلاق می‌شود.

فن هود یا فن حلزونی ماینر ژن محصولی که تمام نگرانی‌های شما را رفع می‌کند. خازن باعث می‌شود محصول در برابر نوسانات برق پایدارتر باشد و باعث افزایش طول عمر الکتروموتور آن می‌شود.

نحوه هوادهی در فن حلزونی به اینصورت که بعد از روشن شدن محصول، هوا از دو طرف مکش شده و از خروجی با زاویه 90 درجه به بیرون دمیده می‌شود.

 
ویژگی فن حلزونی

موتور این فن توربو هود، دارای 4 سرعت 700، 1000، 1300 و 1600 دور در دقیقه می‌باشد. کلاس حرارتی موتور در این محصول B بوده و می‌تواند به صورت دائم، کار کند. این محصول روی تندترین دور خود یعنی 1600 دور در دقیقه قادر است تا حجم هوای حداکثر 900 مترمکعب بر ساعت واقعی را درون خروجی بدمد.

یکی از ویژگی‌های فن حلزونی ژن قابلیت جداسازی دریچه روی پروانه از بدنه آن است. این ویژگی دسترسی به پروانه و تمیز کردن آن را راحت می‌سازد. پروانه و پره‌های فن و هواکش بعد از مدتی کار کردن لایه ای از گرد و غبار و خاک را به خود میگیرد. این امر باعث می‌شود پروانه از حالت بالانس خارج و از میزان هوادهی آن (دبی) کاسته شود.

با تمیز کردن پروانه در بازه‌های زمانی می‌توان از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری بعمل آورد. یکی از ویژگی‌های فن حلزونی ماینر ژن بالانس بودن پروانه آن است بصورتیکه با کمی چرخش پروانه روانکار بودن آن مشخص می‌شود

سایر محصولات این دسته بندی