پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش سانتریفیوژ اگزاست فن سایز 25

بکوارد
موجود
فن سانتریفیوژ 25 سانت یکطرفه بکوارد تک فاز ABA-25-10H2S شرکت اول صنعت با برق ورودی تک فاز (220 ولت) راه اندازی می‌شود. موتوری که در این سانتریفیوژ به کار گرفته شده 0/75 کیلو وات (معادل 1 اسب) است
4,200,000تومان 0
مشخصات فنی - هواکش سانتریفیوژ اگزاست فن سایز 25
🔋توان 75% کیلووات
💡هوادهی 1900 متر مکعب در ساعت
☢️قطر پروانه 25 سانتی متر
🔅دور موتور 2800 دور در دقیقه
✴️جنس بدنه گالوانیزه
💡جنس پروانه آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک
⚡برق تک فاز
✔️گروه اگزاست فن

فن سانتریفیوژ 250

فن سانتریفیوژ 25 سانت یکطرفه بکوارد تک فاز ABA-25-10H2S یکی از تولیدات شرکت اول صنعت می‌باشد. هواکش سانتریفیوژ یا فن گریز از مرکز در صنایع مختلف جهت جا به جایی (تخلیه) هوا مورد استفاده قرار می گیرد. هوا در این هواکش ها به داخل کیشده و با زاویه 90 درجه به بیرون منتقل می‌شود.

شکل ساخت و قرارگیری پروانه‌های فن سانتریفیوژ باعث افزایش انرژی جنبشی و در نتیجه باعث ایجاد فشار زیاد می‌شود.

شرکت اول صنعت با به کارگیری تیم با تجربه به صورت تخصصی هواکش‌ های سانتریفیوژ را برای کاربردهای مختلف تولید می‌کند. از فن‌ های تولیدی اول صنعت در زمینه‌های مختلف می‌توان استفاده کرد. هر کدام از آنها کارکرد مخصوص خود را دارند.

اگه بخواهیم در مورد عملکرد این هواکش‌های سانتریفیوژ به طور کلی صحبت کنیم باید بگوییم که این مدل فن‌ ها عمل تهویه هوا را از سیستم کانال کشی با فشار بسیار بالایی انجام می‌دهند.

از این مدل هواکش های سانتریفیوژ می توان در طیف وسیعی از فضاها استفاده کرد.

مانند نصب در سیستم کانال کشی جهت تهویه هوای هودهای صنعتی کوچک، هودهای آزمایشگاهی، مصارف خانگی، ادارات و …

 
ویژگی فن سانتریفیوژ 250 یکطرفه بکوارد

میزان شدت جریان این فن سانتریفیوژ 25 سانت بکوارد 3.8 آمپر و دور موتور این مدل فن 2800 دور در دقیقه می‌باشد. میزان هوادهی (قدرت مکش) این هواکش سانتریفیوژ 2200 متر مکعب بر ساعت و شدت صدای تولیدی در این محصول 75 دسیبل می‌باشد.

    ظرفیت : cfm 1300
    توان : 0/75 کیلو وات معادل 1 اسب

 

نوع الکتروموتور استفاده شده، دوام، طول عمر و قیمت مناسب این هواکش سانتریفیوژ تولیدی توسط اول صنعت موجب می‌شود که به صورت گسترده در فضاهای مختلف به کار گرفته شود. فن سانتریفیوژ برای هود آشپزخانه، جهت نصب در سیستم کانال کشی جهت تهویه هوای هودهای صنعتی کوچک، هودهای رستوران، مصارف خانگی، ادارات و …

 
پروانه اگزاست فن سانتریفیوژ 2800 دور :

پروانه فن سانتریفیوژ 1 اسب تکفاز ABA-25-10H2S از جنس فلز و از نوع بکوارد، طرح گبهارد آلمان می‌باشد. این پروانه به هنگام کار بیشترین راندمان و کمترین میزان صدا را تولید میکند. قیف مخروطی در قسمت مکش دستگاه باعث افزایش کارایی و بالا رفتن راندمان هواکش در مسیرهای طولانی کانال کشی می‌شود.

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که در هواکش های سانتریفیوژ باید به آن توجه کرد بالانس بودن پروانه هاست. پروانه هواکش سانتریفیوژ اول صنعت با پیشرفته ترین دستگاه‌های بالانسر بالانس می‌شود. این امر از هرگونه لرزش و ارتعاش غیرمجازی در هنگام کار جلوگیری می‌کند.

 
بدنه اگزاست فن سانتریفیوژ 2800 دور :

ورقه‌های فولادی بدنه این محصول به طور دقیق با دستگاه لیزر بریده می‌شود. از این رو از استحکام مناسبی برخوردار هستند. بدنه این فن سانتریفیوژ یک لایه رنگ الکترواستاتیک است. این امر از بروز هر گونه خوردگی و فرسایش جلوگیری می‌کند.

این مدل هواکش ها عمدتا در پشت بام، بیرون ساختمان و در فضاهای باز نصب می‌شوند. بر روی موتور دستگاه یک حفاظ بارانگیر برای جلوگیری از نفوذ آب نصب می‌شود. در قسمت پایین این هواکش سانتریفیوژ جهت جلوگیری از هر گونه لرزش یک عدد شاستی دوبل با ناودانی فابریک و 4 عدد لاستیک تعبیه شده است

سایر محصولات این دسته بندی