پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش خانگی فلزی سایز 10سانت

VMA-10S2S
موجود
این هواکش یکی از پر فروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ها در ساختمان‌ ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری  و استفاده های خانگی بهره جست
215,000تومان 215,000
مشخصات فنی - هواکش خانگی فلزی سایز 10سانت
🔋توان 15
💡هوادهی 75
☢️قطر پروانه 10 سانتی متر
🔅دور موتور 2500
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش خانگی

هواکش فلزی خانگی دمنده مدل VMA-10S2S

این هواکش یکی از پر فروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌ها در ساختمان‌ ها مسکونی و  محیط‌ های اداری و تجاری  و استفاده های خانگی بهره جست

هواکش فلزی خانگی دمنده مدل VMA-10S2S  تماماُ از جنس فلز ساخته شده است و مانند سایر محصولات برند دمنده از کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب برخوردار است  همچنین این محصول مانند سایر محصولات مجهز به اتصال به زمین نیز هست.هواکش خانگی شرکت دمنده  مدل VMA-10S2S مناسب برای اتاق و فضاهای متوسط و بزرگ و همچنین آشپزخانه‌ها نیز است.

 برای اطلاع از قیمت هواکش خانگی لوکس دمنده مدل VSG-30C4S میتونید با کارشناسان فروش هوای پاک آماج تماس بگیرید.

ویژگی های هواکش خانگی فلزی دمنده با پروانه فلزی سری VMA

درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IPX4 ) مقاومت خوبی دارد.

جنس قاب این هواکش فلزی بوده و پره ها آلومینیومی است. رنگ پره ها معمولاً آبی و قاب از طوسی روشن تا تیره متغیر است. در پشت پروانه توری فلزی وجود دارد. که این توری آبکاری شده، بنابراین در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاوم است. این توری به عنوان پایه عمل می کند. با توری فلزی، موتور هواکش را به قسمت قاب متصل نگه می دارند.

در واقع توری، پایه اتصال موتور به پروانه است. الکتروموتور هواکش فلزی خانگی دمنده، درون محفظه مکعب مانند فلزی قرار گرفته است.این هواکش به دلیل جنس فلزی خود، دارای مقاومت خوبی در مقابل ضربه دیدن است. از قسمت موتور هواکش سه عدد سیم خارج می شود. که دوتای آن سیم فاز و نول بوده و به برق وصل می شود. سیم سوم، سیم ارت است که برای افزایش ایمنی به زمین متصل می گردد.

مشخصات هواکش فلزی خانگی دمنده مدل VMA-10S2S:

-ابعاد قاب 14*14 سانتیمتر
-دور موتور 2500rpm
-قدرت موتور 15 وات
-درجه محافظت موتور IPX4
-ظرفیت تخلیه 75 مترمکعب بر ساعت
-جریان 0.1 آمپر
-وزن 0.45 کیلوگرم
 

سایر محصولات این دسته بندی