پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش سقفی آکسیال

موجود
تماس بگیرید
مشخصات فنی - هواکش سقفی آکسیال
🔋توان
💡هوادهی
☢️قطر پروانه 8 سانتی متر
🔅دور موتور
✴️جنس بدنه برقی
💡جنس پروانه پلاستیکی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش پشت بامی

هواکش سقفی آکسیال⭐️پایین ترین قیمت فن سقفی آکسیال

هواکش سقفی آکسیال نوعی از هواکش صنعتی می باشد که این نوع فن پشت بامی بوده و برای کارگاه های صنعتی محیط های مسکونی و تجاری استفاده می شود و استفاده از کانال باعث شده راندمان هواکش بالاتر رفته و به گونه ای طراحی شده است که از نفوذ آب باران جلوگیری می کند.

هواکش سقفی آکسیال مدل ERA از سری فن های سقفی است. این محصول در رده بندی محصولات آکسیال قرار گرفته است. کاربرد این محصول که از نام آن پیداست در پشت بام و انتهای کانال روی سقف نصب می شود. این محصول نسبت به هواکش های دیواری موتور و پروانه های قوی تری دارد.

این هواکش ها جز ساده ترین هواکش های موجود در بازار ایران است که به راحتی جابجایی هوا را انجام می دهند. هواکش سقفی آکسیال مدل ERA دارای کلاهک باران گیر است که از ورود هر گونه پوشش باران به داخل کانال جلوگیری می کند همچنین گارد محافظتی که این محصول دارد باعث جلوگیری از ورود اجسام خارجی می شود.

مزیت هواکش سقفی آکسیال

از مزیت های مهم این هواکش سقفی ، قابل نصب و اجرا شدن در فضاهای کم است. به دلیل این که هواکش سقفی آکسیال مدل ERA بر روی پشت بام و خارج از ساختمان نصب می شود صدای تولید شده از موتور این هواکش به گوش ساکنین نمی رسد. شرکت تهویه آماج هواکش سقفی آکسیال مدل ERA را در دو مدل کوپل مستقیم و پولی تسمه ای تولید و روانه بازار می نماید. این هواکش مجهز به کلید روشن/ خاموش برای اطمینان از OFF بودن هواکش در زمان سرویس کلاهک باران گیر است.

موارد استفاده از هواکش سقفی آکسیال

هواکش آکسیال سقفی نیز مانند هواکش های آکسیال دیواری و کانالی بهتر است بصورت آزاد و بدون اتصال به کانال جهت تهویه در نظر گرفته شوند یا حدالمقدور کانال متصله طولانی و دارای انشعابات متعدد نباشد هواکش سقفی آکسیال هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند.

این هواکش ها برای محیط های انفجاری،محیط های دارای حرارت و رطوبت بالا و خورندگی زیاد با اعمال شرایط ویژه ساختاری و فنی بر روی آنها قابل استفاده می باشند. پروانه بکار رفته در این نوع هواکش ها از نوع زیمنسی ، مولتی فن،مولتی وینگ و ایندولا و از جنس آلمینیوم ریخته گری شده و پلی آمید می باشد.