پشتیبانی تهویه آماج 

فن آکسیال صنعتي سری DVMPباموتوردمنده وپروانه مولتی وینگ سایز80سانت

DVMP-KN100-4T-800
موجود
فن آکسیال صنعتي سری با موتور دمنده و پروانه مولتي وینگ DVMP-KN100-4T-800 یکی از نیاز های ضروری در هر صنعتی وجود جریان هوای تازه است. به همین منظور برای تخلیه گاز ،گرد و غبار و یا ورود هوای تازه از هواکش های صنعتی مانند انواع فن های سانتریفیوژ ،فن اکسیال و… استفاده میشود.
18,150,000تومان 0
مشخصات فنی - فن آکسیال صنعتي سری DVMPباموتوردمنده وپروانه مولتی وینگ سایز80سانت
🔋توان 2600
💡هوادهی
☢️قطر پروانه 80 سانتی متر
🔅دور موتور 1420
✴️جنس بدنه فولاد با پوشش رنگ الکترواستاتیک
💡جنس پروانه دایکست آلومینیوم
⚡برق سه فاز
✔️گروه هواکش صنعتی

هواکش آکسیال صنعتی مولتی وینگ دمنده DVMP-KN100-4T-800


هواکش آکسیال صنعتی در انواع فن سانتریفیوژ و فن آکسیال موجود هستند که هر کدام از آنها کاربرد خاصی در صنعت های مختلف دارند. محصولی که در این قسمت می خواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 80 سانت با پروانه مولتی وینگ دمنده DVMP-KN100-4T-800 است که دارای قطر پروانه 80 سانتی متر بوده است. این مدل هواکش صنعتی را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 23 کیلوگرم است. ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 1.9 آمپر، حداکثر توان آن 2600 وات بوده است. همان طور که از نام این وسیله مشخص است هواکش دستگاهی برای جابه جایی هوا چه آلوده و چه پاک است. این وسیله در دو نوع خانگی و صنعتی با قدرت های متفاوتی تولید می شوند که هر کدام از این نوع ها شامل زیر مجموعه های متفاوتی هستند. فن یا در واقع هواکش صنعتی باید بتواند هوای آلوده را از محیط خارج کند و هم هوای سالم و تمیز را به داخل هدایت نماید تا برای کارکنان و افراد حاضر در محیط فضای سالمی را فراهم سازد.

ویژگی های هواکش های فن آکسیال صنعتی مولتی وینگ دمنده DVMP-KN100-4T-800

هواکش صنعتی دستگاهی هستند که برای حتی نگه داشتن یک جو ثابت در کارگاه ها یا ساختمان‌های صنعتی استفاده می‌شود. هواکش صنعتی در هر نوعی کمک می کنند جریان هوای ثابت و یکنواخت شود و حتی می توانند گازها یا آلودگی های صنعتی را که به واسطه سایر فرآیندهای صنعتی تولید شده اند پاک‌سازی کنند و هوای اطراف تان را مطبوع نمایند. هواکش صنعتی 80 سانت با پروانه مولتی وینگ دمنده دارای دور موتور 1420 دور در دقیقه بوده و درجه محافظت موتور این هواکش صنعتی ip55 است. دستگاه هواکش صنعتی را می‌توان در انواع سیستم‌های تخلیه، حمل و نقل، سرمایش، خشک سازی، پاک سازی هوا، تهویه مطبوع و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده کرد. جنس بدنه این هواکش دمنده فولاد با پوشش رنگ الکترواستاتیک بوده است. هواکش صنعتی 80 سانت با پروانه مولتی وینگ دمنده قابی مربع دارد و جنس پروانه آن دایکست آلومینیوم است. برای استفاده در فضاهای صنعتی و تجاری، موتورخانه، پارکینگ و انبار مناسب است.

سایر محصولات این دسته بندی