پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش صنعتی ایلکا باپروانه پلاستیکی سایز30سانت

VIE-30A4S
موجود
هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا VIE-30A4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بی‌شمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این هواکش یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌های بازار باشد.
1,860,000تومان 1,860,000
مشخصات فنی - هواکش صنعتی ایلکا باپروانه پلاستیکی سایز30سانت
🔋توان 90
💡هوادهی 1400
☢️قطر پروانه 30 سانتی متر
🔅دور موتور 1430
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش صنعتی

هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا VIE-30A4S/VIE-30L4S

هواکش صنعتی دمنده سری آکسیال مدل VIF-30V4S در تیپ صنعتی تولید و دسته بندی گردیده اما کاربرد های بی‌شمار آن در مصارف تجاری و مصارف صنعتی سبب شده که این هواکش  یکی از پرفروش ترین و پر استفاده ترین هواکش‌های بازار باشد. هواکش صنعتی آکسیال دمنده  با بدنه و پروانه آهنی ساخته شده و در برابر رطوبت، خوردگی، زنگ زدگی، ضربه و فشار مقاوم است؛

دلیل انتخاب هواکش صنعتی دمنده سری ایلکا VIE-30A4S/VIE-30L4S

قدرت مکشی بسیار زیاد
عمر طولانی تر نسبت به هواکش‌های خانگی
توان و بازدهی بالا
صدای بسیار کم این هواکش
استحکام فوق العاده و …

ویژگی های بالا مهمترین دلایل انتخاب و برتری این محصول نسبت به سایر برند‌ها  و مدل‌ها است؛

هواکش صنعتی ایلکا دمنده با توجه به کد ساخت در 13 سری طراحی و تولید گشته که دارای اندازه‌‌ ها و کلاس کاری‌های متفاوت است. این محصول از کلاس موتور B نوع 4 قطب بهره می‌برد؛ به همین دلیل دارای عمری طولانی و توان کاری بالا است.

7 سری از این محصول به صورت سه فاز با ولتاژ کاری 380V است؛ که با اتصال به اینورتر یه شما عزیزان این امکان را می دهد که تنظیماتی از قبیل کنترل دور، فرکانس کاری، زمان راه اندازی خودکار، تنظیم سرعت و … را اعمال نمایید. (به نوع اینورتر شما بستگی دارد. )

هواکش صنعتی ایلکا دمنده با درجه حفاظتی IP54 تولید می‌گردد
درجه حفاظتی نشان دهنده این است؛ که در مقابل گرد و غبار و رطوبت (در مدت زمان 8 دقیقه در برابر اسپری و پاشش آب تست شده است IP54 ) و فشاری معدل سه نیوتن بر متر مربع (تست شده در مدت زمان 8 دقیقه  بیش از زمان گفته شده بر اساس  استاندارد های جهانی )مقاومت خوبی دارد.

مهم ترین ویژگی این محصول هوادهی بالای آن و استحکام ساختاری آن است؛ جنس به کار رفته در محصول سبب می‌شود؛ در هر محیطی کارآمد و به دور از نقص و مشکل عمل نماید.

کاربرد‌های هواکش صنعتی 30 سانت ایلکا دمنده VIE-30A4S
این هواکش یک اکسیال فن است که در فضا های صنعتی و تجاری همچون رستوران‌ها، هتل‌ها، باشگاه‌ها، کافه‌ها، کارگاه‌ها، موتورخانه‌ها، انبار‌های صنعتی، آشپزخانه‌ها، انواع سیستم‌های تخلیه، گلخانه‌ها، حمل و نقل، سرمایش و کولدینگ، خشک سازی و حذف رطوبت ، پاک سازی هوا، مرغداری‌ها،پارکینگ‌ها، مزارع صنعتی، فروشگاه‌ها و … مورد استفاده فرار می‌گیرد.

ویژگی هواکش صنعتی دمنده مدل VIE-30A4S/VIE-30L4S

اندازه قاب 40*40 سانتی‌متر
دور موتور این هواکش 1420 rpm یا دور بر دقیقه است.
قدرت موتور 92 وات
ظرفیت تخلیه این هواکش 1400 متر مکعب بر ساعت
میزان جریان هواکش 0.55 آمپر
وزن هواکش 5.2 کیلوگرم است.

سایر محصولات این دسته بندی