پشتیبانی تهویه آماج 

هواکش صنعتی فلزی قاب گرد سایز 25سانت(آکسیال طرح آلمان گرد)

VIF-25V2S
موجود
فن صنعتی 25 سانت آکسیال قاب گرد طرح آلمان مدل VIF-25V2S با ولتاز 220 ولت (تک فاز) شروع به کار می‌کند. توان موتور این محصول 90 وات می‌باشد. این فن صنعتی پروانه فلزی دارای دور موتور 2500 دور در دقیقه و قدرت هوادهی 1450 متر مکعب بر ساعت است
1,450,000تومان 0
مشخصات فنی - هواکش صنعتی فلزی قاب گرد سایز 25سانت(آکسیال طرح آلمان گرد)
🔋توان 90
💡هوادهی 1500 متر مکعب در ساعت
☢️قطر پروانه 25 سانتی متر
🔅دور موتور 2500
✴️جنس بدنه فلزی
💡جنس پروانه فلزی
⚡برق تک فاز
✔️گروه هواکش صنعتی

هواکش صنعتی 25 سانت آکسیال 2500 دور طرح EBM

فن صنعتی 25 سانت آکسیال قاب گرد طرح آلمان دمنده VIF-25V2S ساخت شرکت دمنده ایران است. این هواکش صنعتی طرح EBM گزینه مناسبی برای تهویه فضاهای مختلف مانند موتورخانه و فضاهای صنعتی می‌باشد. این امر باعث می‌شود که این هواکش به یکی از پر کاربردترین و پرفروش ترین محصولات شرکت دمنده تبدیل شود.

معمولا فن‌های صنعتی با ویژگی‌های بسیاری که دارند، توانایی جابجایی هوا و مواد آلاینده را دارند. یعنی بوسیله این هواکش می‌توانید بوی نامطبوع و گازهای مضر را از محیط خارج کنید و دمای محیط را با آن کنترل کنید. دو نوع کلی فن محوری یا آکسیال وجود دارد.

نوع اول برای تولید هوای فرآوری شده برای محیط کار، که به آن سیستم مولد گفته می‌شود. نوع دوم جهت تخلیه آلاینده‌های تولیدی بهداشتی برای کنترل کیفیت هوای محیط کار که به آن سیستم مکنده یا اگزاست می‌گویند. هواکش‌های صنعتی را به راحتی می‌توانید بر روی دیوار و سقف نصب کنید.

بدنه و پروانه

بدنه و پروانه این فن صنعتی 25 سانت آکسیال قاب گرد طرح آلمان مدل VIF-25V2S فلزی با پوشش رنگ الکترو استاتیک می‌باشد و نوع موتور این هواکش طرح آلمان دائم کار می‌باشد. یکی از ویژگی‌های مهم این فن صنعتی 25 سانت 2500 دور قدرت هوادهی و دوام بالای آن است.

این امر موجب می‌شود که فن در بسیاری از محیط ها بهترین و بی نقص ترین کارایی را داشته باشد. این هواکش با گارانتی 18 ماهه شرکت دمنده به بازار عرضه می‌گردد. کلاس موتور این هواکش صنعتی پروانه استیل فلزی B و درجه حفاظتی این محصول IP54 می باشد

سایر محصولات این دسته بندی